Ücretsiz Firma Ekle
Arda Atasever 
(312) 376 16-76
(541) 494 52-57
Ekin Mah. Gevaş Cad. No: 5 SİTELER/ANKARA
Mamak / Ankara

HAKKIMIZDA

    Firmamız 1996 yılında Ankara ilinde evden eve nakliyat firması olarak kurulmuştur. Daha sonra müşterilerinden almış olduğu talepler doğrultusunda taşımacılık sektöründe olduğu gibi eşya depolama, eşya ambalajlama ve asansör kiralama sektöründe de yerini almış öncü bir kuruluş olarak bulunmaktadır.

    Taşımacılık ve nakliye titizlik ve önem gerektiren bir iştir. Edindiğimiz tecrübeler ve bu tecrübeleri göz önünde bulundurarak yapmış olduğumuz periyodik değişimler sayesinde nakliye sektöründe günümüzün vazgeçilmez firmaları arasında yerimizi aldığımıza inanıyoruz.

    Kurum içerisinde bulundurduğumuz BAY, BAYAN, MARANGOZ ve MOBİLYACI elemanlarımız kendi sigortalı çalışanımız olup, her biri kendi branşlarında uzmanlaşmış sorumluluk sahibi kişilerdir. İşlerini en iyi şekilde yerine getirmekle yükümlüdürler.

    Firmamız tarafından taşınma işleminiz başladıktan sonra ekibimiz veya ekipmanlarımız tarafından eşyalarınız taşınma işlemi sırasında hasar veya zarar görmüş ise, hasarınız veya zararınız firmamız tarafından karşılanacaktır.(DEHA NAKLİYAT)...